загрузка...


Фільм «1+1» (Intouchables), який створили французькі автори, належить до тих робіт, у яких відображено реально відбувалися події, у свій час настільки зворушили серця людей, що їх перевтілення на кіноекрані стало не тільки дуже привабливим, але і навіть благородною справою. Один з головних героїв кінокартини — заможний бізнесмен Філіп, вимушений залишитися на все життя прикутим до свого інвалідного крісла, в результаті події трагічного випадку. Різке обмеження дій, з яким зіткнувся Філіп, раніше провідний безмежну з рядовим людськими мірками життя, приводить його в центр по працевлаштуванню, для пошуку помічника у всіх сферах власного життя.

Незважаючи на притаманний дух аристократизму, і як наслідок цього, надмірний цинізм по відношенню до оточуючих, багатій приймає до себе на роботу молодого чорношкірого Дрісса, який має далеко не ідеальне минуле за своїми плечима, і перебуває на краю бідності. Фільм 1+1 Недоторканні (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Такий вибір виявляється воістину доленосним для кожного з його учасників, адже результатом оригінального спілкування дуже різних за соціальним становищем людей, несподівано для всіх стає компанія справжніх друзів, весело проводять свій час і насолоджуються п’янкої повнотою життя.

Режисер: Олів’є Накаш, Ерік Толедано
В ролях: Франсуа Клюзе, Омар Сі, Анн Ле Ні, Одрі Флеро, Жозефін де Мо, Клотільд Молле, Альба Гайя Крагеде Беллуджи, Сіріл Менді, Салімата Камате, Абса Дьяту Тур

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress