Може цивілізована людина в одну мить втратити свою свободу і стати справжнім рабом. Для героя фільму «12 років рабства» Соломона життя круто змінилося буквально за лічені дні. В гонитві за великими грошима, він був проданий в рабство, хоча за всіма документами був вільним громадянином Сполучених Штатів. Само собою, довести свою правоту головному герою не вдалося, та й хто буде слухати втікача, ким помилково вважали Соломона. Довелося йому ділити гірку долю з іншими рабами, серед яких нерідко зустрічалися такі ж вільні в минулому люди, як і він сам.

Будучи поставлений в воістину непрості умови, Соломон всіма силами намагався зберегти собі життя і, незважаючи ні на що, плекав надію повернутися до коханої дружини і дітей, які нічого не знали про долю батька. Соломону довелося приховувати свої вміння писати і читати, щоб господарі не втратили до нього довіри. Фільм про нелегку долю раба, не з чуток знає про вільне життя, зачіпає найтонші струни в душі кожної людини. Фільм 12 років рабства (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Складно уявити, на які вчинки здатна людина, яка опинилася в такій жахливій ситуації. І абсолютно неможливо передбачити, чи доведеться Соломону коли-небудь зустрітися з сім’єю.

Режисер: Стів Маккуїн
В ролях: Чіветель Еджіофор, Майкл Фассбендер, Лупі Нионго, Сара Полсон, Бенедикт Камбербетч, Бред Пітт, Пол Дано, Пол Джаматті, Элфри Вудард, Эдеперо Одуйе

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress