Яким би сильним людиною не визнавало суспільство, його силу можна пізнати тільки в одній ситуації — якщо він потрапить у біду. Аарона знають всі в його величезної компанії. Більш витривалого і позитивної людини навряд чи можна собі уявити. Він не боїться небезпек, і намагається мати справу з ними якомога частіше. Такі, як Аарон, самі лізуть на рожен, щоб отримати зайву дозу адреналіну. Всі розмови друзів про те, що пора б уже зав’язувати з цією невдячною справою, розбиваються про сміх Аарона, адже кинути гори він просто не в змозі.

Заручившись підтримкою свого обладнання, він раз за разом піднімається на найвищі вершини, доводячи, що це і є його покликання. Здавалося б, такої людини не зупинить ніщо. Але настає момент, коли навіть удача Аарона безсила перед обставинами. Під час одного зі своїх небезпечних підйомів Аарон виявляється, завалений в печері. З собою у чоловіка мінімум води і їжі, а ще мінімум повітря, який він стрімко використовує з-за стресу. Фільм 127 годин (2010) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Попереду у любителі екстріму сто двадцять сім годин перед тим, як його знайдуть. Як він їх проведе і доживе до того моменту, як його знайдуть і врятують? Витримає чи любитель таку порцію адреналіну?

Режисер: Денні Бойл
В ролях: Джеймс Франко, Кейт Мара, Ембер Тэмблин, Клеманс Поезі, Ліззі Каплан, Тріт Вільямс, Кейт Бертон, Шон Ботт, Джон Лоуренс, Колман Стінгер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress