загрузка...


Службові романи, подібно забороненому плоду, завжди приваблювали людей і залишали особливий слід в їх серці. Це ті історії, які завжди подобалися людям, адже дозволяли мріяти і сподіватися на силу любові. Саме про таку полум’яну пристрасть, що загорілася між товаришами по службі, вам розповість фільм «22 липня», а подивитися ви його завжди можете на нашому сайті!В одній з найбільших ювелірних компаній, в якій працює дівчина на ім’я Анастасія, і починається наша любовна історія. Героїня дісталося високе місце, яке вона ні в якому разі не хоче втратити.

Будучи суворою і вимогливою начальницею, багато її товаришів по службі вважають дівчину звичайнісінькою стервою, яких тисячі. Саме такі посади, вони, як правило і облюбували. Другий же головний герой, це Олександр, який є нехай і молодим, але неймовірно талановитим ювеліром, і по нещастю, дурнем, закоханим у свою начальницю. Однак, як і за будь-заборонений плід, за все скоєне героям доведеться заплатити з лишком. Фільм 22 липня (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Однак йому щастить, і Аня теж відчуває до нього почуття, у результаті яких спалахує бурхливий і пристрасний роман, полум’я якого можуть спостерігати всі навколо них, не розуміючи, ненавидять вони один одного чи люблять.

Режисер: Пол Грінграсс
Актори: Торбйорн Харрі, Андерс Данієлс Лье, Йон YOігарден, Jonas Strand Gravli, Ларс Аренц-Хансен, Йоаким Скарла, YOйстейн Мартінсен, Seda Witt, Аннеке фон Дер Ліппе

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress