Фільм 33 (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Американська драма режисера Патрісії Ригген знята за реальними подіями, що відбулися в Чилі, кілька років тому. Дія фільму переносить глядачів в невелике містечко, який населяють шахтарі та їхні родичі. Люди в ньому живуть однією дружною сім’єю. У вільний час всі разом розважаються, влаштовуючи веселі бенкети. У той день все було як звичайно. Раптом жахлива подія: з-за викиду газу стався великий обвал. Постраждало тридцять три шахтаря, які вирушили, як завжди, на видобуток корисних копалин. Вибратися з-під землі самостійно вони не можуть. Хвиля жаху швидко поширилася по містечку.

Але родичі і знайомі потрапили в біду, не стали піддаватися паніці. Вони зібралися всі разом, щоб придумати вихід зі страшної ситуації. Вирішувати треба було швидко, бо повітря під землею ставало все менше і менше. Залишаться шахтарі в живих?… У фільмі зайняті актори: К. де Пабло, А. Бандерас, Р. Санторо, Дж. Бролін, Ж. Бінош, К. де Кастільйо та інші.

Фільм захоплюючий, цікавий. Драматичний сюжет, прекрасна гра акторів змушують глядачів переживати за героїв фільму, тримають у напрузі до кінця. Фільм 33 (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Патрісія Ригген
В ролях: Антоніо Бандерас, Родріго Санторо, Жюльєт Бінош, Джеймс Бролін, Лу Даймонд Філліпс, Маріо Касас, Джейкоб Варгас, Хуан Пабло Раба, Оскар Нунез, Теноч Уерта


загрузка...