Фільм Американський бешкетник (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Історія Роккі Бальбоа відома буквально кожному глядачеві кіно, хоча персонаж це вигаданий. Автор сценарію хтось Сталлоне взяв ім’я знаменитого боксера Граціано і деталі біографії Чака Уэпнера і зліпив історію, завдяки якій на світ з’явився один з найбільш упізнаваних героїв спортивних кінодрам, паралельно запустивши свою кар’єру на самий Олімп. Спортивна і особиста драма боксера Уэпнера дійсно дуже кінематографічна і після Сталлоне ще неодноразово потрапляла на екрани. В останній раз це була біографічна картина режисера Філіпа Фаллардо «The Bleeder» з Лівом Шрайбером в ролі «Реального Роккі».

І ось нова спроба заспівати стару пісню про головне-ми повертаємося в 1970-і, на які припали самі пам’ятні події і великі бої в кар’єрі бійця з Брукліна на прізвисько Байоннський Кровопускач. По одному лише прізвисько стає зрозуміло, що видатним технарем Кровопускатель не був. Його стихією була рубка кістка в кістку, жорстока битва на виживання, бій без страху отримати травму або зовсім залишитися інвалідом до кінця життя.

Дивно, але після всіх цих жорстоких поєдинків Чак непогано зберігся, живий, відносно здоровий донині. На відміну від того ж Мохаммеда Алі, з яким провів свій знаменитий поєдинок. Фільм Американський бешкетник (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кен Кушнер
Актори: Зек МакГоун, Емі Смарт, Джо Пантольяно, Терін Меннінг, Берт Янг, Артур Л. Бернштейн, Адам Фалькоф


загрузка...