загрузка...


Руаль Амундсен-молодий норвежець, що обожнює подорожі, що став згодом знаменитим дослідником незвіданих земель. Він володів великою допитливістю і невгамовним бажанням пізнавати щось нове, стаючи загальновизнаним першовідкривачем, яка вчинила неймовірні відкриття. Він з дитячого віку прагнув в будь-яких починаннях отримувати позитивні результати, домагаючись заслуженої першості. Подорослішавши, чоловік перетворив захоплення юності в професійну діяльність все своє життя. Він мріяв коли-небудь за полярне коло відправитися на території з суворим кліматом, куди не ризикували проникнути інші мандрівники.

Вирушаючи назустріч грандіозних звершень, він без жалю пожертвував багатьма дорогими речами, включаючи сім’ю, багаторічну дружбу і справжню любов, призначену долею. Руалю в тривалій подорожі і ризикованому довелося зіткнутися з неймовірними труднощами, нелюдської вимагають витримки. Він проміняв люблячих людей і затишний будинок на засніжені пустелі, обдуваються крижаними вітрами, бездонні провали серед неосяжних брил вікового льоду. Відважного дослідника не злякали не вщухають хуртовини і незвично низькі температури, що несуть смертельну загрозу всьому живому. Фільм Амундсен (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він відважно просувався назустріч великим відкриттям, прагнучи реалізувати давню мрію. Мужній мандрівник, що володіє стійким характером, прекрасно усвідомлював, на який ризикований захід зважився.

Режисер: Еспен Сандберг
Актори: Кетрін Уотерстон, Підлогу Сверре Валхейм Хаген, Оле Кристоффер Эртвог, Йонас Страндт Гравли, Тронд Еспен Сейм

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress