Фільм Амундсен (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


З раннього віку Руаль Амундсен любив читати книги про пригоди, і слухати розповіді людей про великих подорожах. Хлопець надихнувся почутими легендами і вирішив присвятити життя дослідженням. Він відправляється в свою першу експедицію на Північний полюс. Там йому належить пройти довгий і важкий шлях, який проляже через засніжену пустелю Арктики. У цій холодній місцевості, розташованій на краю планети, норвезький мандрівник спробує перетнути Північний Льодовитий океан. Морський перехід виявиться неймовірно складним і небезпечним. У будь-який момент «Амундсен» може провалитися під лід або стати жертвою нападу білих ведмедів.

Але це не лякає мандрівника, адже він прагне за всяку ціну досягти поставленої мети. Подорож принесе герою безліч важких випробувань. Він зіткнеться з суворими холодами, сходом снігових лавин і зміною погодних умов. Тут в будь-яку хвилину може початися заметіль або хуртовина, що стала серйозною перешкодою на шляху дослідника. Але прагнення бути першим, хто перетне засніжений горизонт, надають йому сил і впевненості. Фільм Амундсен (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Герой не може програти цю гонку і поступитися перемогу британським полярникам. Але чи вдасться йому здобути першість, ціна якого занадто висока, дивіться повний фільм.

Режисер: Еспен Сандберг
Актори: Кетрін Уотерстон, Пол Сверре Валхейм Хаген, Оле Крістоффер Ертвог, Йонас Страндт Гравлена, Тронд Еспен Сейм, Крістіан Рубек, Мадс Сьyoгард Петтерсен


загрузка...