Фільм Антон Чехов (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У фільмі подано події, що відбувалися у 1885-1890 рр., коли в житті письменника траплялися яскраві моменти, що стали згодом самої вирішальною у творчій біографії Антона Чехова. Письменник володів унікальним талантом, він з легкістю розгадував людини за окремими його словами, жестами або мімікою. Йому вдавалося поєднати разом характери своїх героїв, спостереження з реального життя і свої особисті фантазії. З цієї причини твори Чехова досі високо цінуються читачами, так як вони бачать самих себе в його героях. У цей період письменникові довелося пережити чимало труднощів.

По-перше, він нарешті знайшов популярність в колах митців і літераторів, він починає писати найуспішніші свої п’єси для театру. По-друге, він назавжди втратить свого брата, і те відчуття смутку і втрати ще довго не буде давати йому спокою. Кіно Бакс Немає. Ну а по-третє, він відправиться на Сахалін, де незабаром дізнається, що смертельно хворий. Але все це не зламало життєвого духу Чехова, він занадто легко ставився до життя і мабуть тому був щасливий.

Антон Чехова виріс певним творчим комедіантом, він міг посміятися над собою, над тим, що відбувається навколо. Але і лірика йому була не чужа, що також прикрашає всі його п’єси і романи! Фільм Антон Чехов 2015 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Рене Фере
В ролях: Ніколас Жіро, Лоліта Шамма, Робінсон Стевенен, Жак Боннаффе, Дженна Тіам, Бронтис Ходоровський, Марі Ферет, Олександр Зефф, Філіп Наон, L


загрузка...