Фільм Бик з Бронкса (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джейкобб Ламотта — відомий боксер, якому довелося через багато пройти для того, щоб отримати безліч перемог і запам’ятатися всім, як кращий боксер. Хлопець подавав надії з самого дитинства і саме той факт, що він народився в одному з найбільш небезпечних і жорстоких районів Нью-Йорка і стало причиною того, що його талант був розкритий. У віці двадцяти років він заявив про себе всьому світу і зміг всім довести, що він здатний на багато що. Весь світ про нього дізнався, як про видатного боксера, а завдяки його темпераменту, він і отримав свою кличку «Бик з Бронкса». Однак цього всього хлопцеві було мало.

Він як і будь-який поважаючий себе боксер бажав роздобути чемпіонський пояс. Тільки на ділі було все не так просто і одних здібностей для цього мало. Усвідомити це хлопець зміг, лише коли зіткнувся з цим на пряму. Кримінальний світ і спорт тісно пов’язані між собою, а тому для отримання такого пояса потрібен не тільки талант. Але і необхідні зв’язки. Фільм Бик з Бронкса (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але Джейка це все не лякало, він мав намір битися до останнього за перемогу та найбільше він мріяв вийти проти свого головного суперника і відібрати у нього пояс. Але через що хлопцеві довелося на ділі пройти, щоб домогтися бажаного і чи все йому так легко давалося, як багато про це думають?

Режисер: Мартін Гігі
Актори: Вільям Форсайт, Джо Мантенья, Том Сайзмор, Пол Сорвіно, Пенелопа Енн Міллер


загрузка...