Фільм Біжи, Мілка, біжи! (2013) дивитися онлайн в хорошій якості 720


На відміну від Лоли з майже однойменної німецької кримінальної драми Мілка бігав не по вулицях і проспектах, а по реальних спортивних трасах, де завойовував медалі для країни і безсмертну славу для себе. Індія при всій багатолюдності не може похвалитися великою кількістю великих спортсменів, тому Літаючий Сінгх, як прозвали його сусіди з Пакистану – національний рекордсмен, справжня легенда і герой чудової біографічної картини. Батьки Сінгха загинули під час релігійних сутичок, що розігралися після розділу Британської колонії на Індію і Пакистан.

Хлопець опинився в одному з таборів для біженців, де займався дрібними крадіжками та іншими дурницями, поки не досяг призовного віку і відправився в армію. На військовій службі серед інших фізичних тренувань юнак показав себе обдарованим бігуном і, перемігши конкурентів в декількох армійських і національних виступах, отримав право представляти країну на Олімпійських Іграх в Австралії. Мельбурн-1956 став абсолютним провалом для недосвідченого бігуна, схильного до загулів. Фільм Біжи, Мілка, біжи! (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вдихнувши повітря свободи після армійської муштри, спринтер не зумів показати гідних результатів на Олімпіаді, але ніби знову переродився після поразки. Тепер в його думках був тільки спорт і світові рекорди з бігу.

Режисер: Ракеш Омпракаш Мехра
В ролях: Фархан Ахтар, Сонам Капур, Паван Малхотра, Арт Малік, Japtej Singh, Yograj Singh, Jass Bhatia, Ребекка Бридс, Divjot Singh Chandhok, Чинмай Чандраншух


загрузка...