загрузка...


Фільм розповідає про непросту ситуацію, в яку потрапив головний герой картини. Біллі Мур жив своїм звичним життям і ніколи не замислювався про майбутнє. Молодий хлопець думав тільки про те, що в житті може багато статися, і він не зможе вплинути на якісь ситуації. Насправді, все саме так і сталося, адже молодий британець нічого не зміг зробити непростій ситуації, яка сталася в його житті дуже раптово. За деякими обставинами Біллі засудили на кілька років і відправили відбувати термін в одну з найжорстокіших в’язниць Таїланду.

Біллі ніколи навіть подумати не міг, що таке може статися в його житті, але думати виявилося вже запізно, тому хлопець вирішив просто змиритися з тим, що сталося в його житті, повному несправедливості. Коли Біллі потрапив в найжорстокішу в’язницю, то він довго не міг адаптуватися в новій обстановці. Він став розуміти, що умови в цьому місці залишають бажати кращого, і неприємності чекають на кожному кроці. Саме тому головний герой вирішив зайнятися тайським боксом. Ні для кого не секрет, що саме цей вид бойових мистецтв є найжорстокішим і непередбачуваним. Фільм Бої без правил (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Втім, у Біллі немає іншого вибору, адже йому треба якось вижити в пекельних умовах, щоб дочекатися звільнення і потрапити на свободу. Чи зможе головний герой впоратися з усіма проблемами, приготованими долею?

Режисер: Жан-Стефан Совер
В ролях: Джо Коул, Витхая Пансрингарм, Паня Йиммумрхай, Біллі Мур, Порнчанок Мабкланг, Ніколас Шейк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress