Фільм Боротьба з моєю сім’єю (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


​​​​​​​​Біографічна кінострічка, з елементами комедії, оповідає про життя знаменитої сім’ї рестлерів Британії. Особлива роль відведена героїні фільму, рестлерше, яка виступала на рингу під псевдонімом Пейдж. Всі члени сім’ї героїні були учасниками змагань з армрестлінгу. Майбутнє дівчини було зумовлено ще в момент народження в 1992 році, в сім’ї професійних борців. Батько героїні в молодості був активним кримінальним елементом, що промишляв в столиці Англії. Найчастіше, він виконував незаконну і брудну роботу за наказом боса кримінального світу.

Одного разу, герой стрічки вирішується стати на шлях істинний і назавжди покинути ряди злочинців. Тепер йому потрібне нове джерело доходу, і він починає будувати кар’єру рестлера, під псевдонімом Ріккі Найт. Мати Пейдж відома в колах борців, армрестлерша під псевдонімом Світ Сараю. Вона активно бере участь у змаганнях і стає володаркою титулу чемпіона. Кар’єру успішних борців батьки побудували задовго до народження своїх трьох дітей, і завжди були для них прикладом. Фільм Боротьба з моєю сім’єю (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Це і послужило причиною, по якій всі діти родини вирішили продовжити справу батьків і стати професійними борцями. Надалі, успішна сім’я засновує свою власну федерацію з армрестлінгу, а мати сімейства стає тренером з жіночої боротьби.

Режисер: Стівен Мерчант
Актори: Дуейн Джонсон, Ліна Хіді, Вінс Вон, Кімберлі Матула, Стівен Мерчант, Нік Фрост, Флоренс П’ю, Джек Лауден, Джеймс Берроуз, Хелена Холмс


загрузка...