Вихід Великобританії з Європейського Союзу – гостре політичне питання, яке навряд чи вирішиться навіть після 29 березня 2019-го, коли Британія зробить «Екзит» з ЄС. Дискусії та боротьба обов’язково продовжаться в майбутньому, адже результати всенародного голосування показали 51.9% — за, 48.1% — проти. 3.8 відсотка-це дуже маленька різниця для настільки доленосного рішення. Референдум проходив в 2016-му і став черговим етапом багаторічного протистояння прихильників європейської інтеграції та бажаючих повної незалежності від злетів і падінь континентальної економіки і політики.

Домінік Каммінгс, політичний аналітик і стратег, очолив партію виходу з ЄС. Його головним опонентом став Крейг Олівер, закликає співвітчизників зберегти політико-економічний союз з континентальними європейцями. Використовуючи сучасні інформаційні технологічні прийоми два стратега, що зібрали під своїм крилом талановиті аналітичні команди, підштовхують країну в протилежних напрямках, відчайдушно намагаючись здобути історичну перемогу.

Результат ви знаєте, але спостерігати за процес все одно буде надзвичайно цікаво. Тим більше що такого Бенедикта Камбербетча ви ще не бачили. Фільм Брекзит (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тобі Хэйнс
Актори: Бенедикт Камбербетч, Рорі Кіннер, Ліз Уайт, Кайл Соллер, Джей Сімпсон, Джон Хеффернан, Лі Бордман

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress