загрузка...


На Заході є чимало цікавого і гарного для людей різних соціальних верств і напрямків. Життя в цьому регіоні давно налагоджена і налагоджена. І людям, в більшості своїй, проживати тут вельми комфортно і приємно. Але з іншого боку, існує і маса законів і покарань, які можуть викликати лише сміх і чималу ступінь іронії. І дана історія стане тому хорошим підтвердженням. Оповідання піде про людину, якій вдалося свого часу створити найпотужнішу фінансову піраміду.

Ним виявився дуже спритний і розумний шахрай, який відмінно розумів, що людська жадібність не знає кордонів. І на цьому можна добре погріти свої розважливі кишені. При цьому він замаскував свою діяльність інвестиційною компанією, яка протягом тривалого терміну займалася подібними фінансовими махінаціями. Зрозуміло, що в результаті цього громадянина посадили. Але вирок суду виявився більш ніж безглуздим. Як покарання йому призначили 150 років тюремного ув’язнення. І це незважаючи на те, що він був уже людиною зрілого віку.

Більш того, вся його сім’я опинилася під гнітом переслідування і була піддана гонінням і приниженням за те, що їх недбайливий батько виявився таким непорядним людиною. Фільм Брехун, Великий і Жахливий (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Баррі Левінсон
В ролях: Мішель Пфайффер, Роберт Де Ніро, Хенк Азарія, Крістен Конноллі, Алессандро Нивола, Келлі АуКойн, Нэйтан Дарроу, Лілі Рейб, Майкл А. Гурджиан, Кетрін Нардуччи

загрузка...