Є один чоловік, якого без сумнівів можна назвати дивним. Адже те, як він живе своє життя, нормою назвати не можна. В основі всього лежить його минуле, яке безумовно погане. Народився Чарльз Бронсон, в бідній британської сім’ї, а з цієї причини, більшості благ цивілізації, був позбавлений. Разом з тим, бідність наштовхнула його з наймолодших років, встати на шлях злочинів, чим він, власне, і стане займатися все життя. Тільки в цьому і є невелика проблема. Більшу частину свого життя, він проведе за стінами в’язниці у загальній складності, провівши там більше 40-ка років.

Він відомий світу, безліччю лихих злочинів, часом їх несерйозність бентежить. Немов справи всі, робив заради любові до злочинів, а не вигоди. Що в майбутньому він і підтвердить, адже за час ув’язнення, зможе стати чудовим художником і письменником. А нагороди за перемоги в конкурсах, віддасть на благодійність. Він впевнено носить звання, самого небезпечного злочинця Британії, але в той же час, є людиною, що викликає в інших почуття поваги.

Чарльз людина справи і честі, що підкріплені залізком волею. Він злочинець і це без сумнівів, але в той же час, він є великим людиною і своєрідною легендою. Фільм Бронсон (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ніколас Віндінґ Рефн
В ролях: Том Харді, Метт Кінг, Джеймс Ленс, Аманда Бертон, Джонатан Філліпс, Келлі Адамс, Луинг Ендрюс, Кеті Баркер, Гордон Браун, Марк Девенпорт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress