Фільм «Брюс Лі: Шлях воїна» — документальна стрічка про кумира мільйонів, неперевершеного майстра бойових мистецтв і талановитого кинематографисте. Знімальна група постаралася в даній картині передати філософію свого героя, яку він вибудовував багато років і хотів нести, як послання світу. Всі інтерв’ю та архівні кадри вишиковуються в єдину схему, погружающую глядача у світ багато в чому інноваційних ідей Брюса Лі, пов’язаних з особливим стилем бою «Джин Кун До» і його тонкому емоційному розумінням.

У фільм увійшли фрагменти тренувань майстра, а також оригінальні уривки з «Гри смерті» — одному із знакових проектів Брюса, повністю підлеглому його філософії. Все це розбавлено коментарями людей, які знали і розуміли його. Один з головних мотивів такого красномовного дійства – справа Брюса ні в якому разі не померло разом з ним. Фільм Брюс Лі: Шлях воїна (2000) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Залишилося багато послідовників, які поділяють і продовжують розвивати його вчення, а також тих, на кого воно справило незабутнє враження і змусило змінити життя.

Режисер: Джон Літтл, Брюс Лі
В ролях: Брюс Лі, Карім Абдул-Джаббар, Пітер Арчер, Сун-Ман Бай, Роберт Бейкер, П’єр Бертон, Лінда Лі Кэдуэлл, Джекі Чан, Йуан Чі, Джеймс Коберн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress