Фільм Бункер (2004) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Німеччина на чолі з Адольфом Гітлером вирішила організувати швидке військове протистояння, а тому в цих цілях напоролася на колишні помилки. Поставши перед необхідністю вести війну, країна була поділена на 2 фронти. У підсумку Німеччина залишилася без союзника, а нацисти зіткнулися з поразкою. У 1945 році навесні Червона армія планувала увійти в Берлін, коли місто оточили союзні війська. Тоді ж Гітлер зі своїми однодумцями прагнув жити на широку ногу. Він відзначав свій день народження, а тому влаштував справжній бенкет. Під час святкування, він зрозумів, що попереду його чекає лише безодня і вибратися з неї більше немає шансів.

Берлін був поглинений хаосом. Він занурився в безодню темряви. Накази відчайдушного Гітлера не мали наслідків, а війська СРСР вдерлися в ворота столиці Німеччини. На тлі цих подій Геббельс та його дружина вчинили самогубство. Той, хто не зважився піти їх прикладу, вважали за краще напитися до смерті в останній раз. Фільм Бункер (2004) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Сам же Адольф Гітлер сховався в бункері, де в подальшому знайшли лише його мертве тіло. Це сталося через кілька днів після його іменин, які стали для ватажка нациста останніми.

Режисер: Олівер Хіршбігель
В ролях: Бруно Ганц, Олександра Марія Лара, Корінна Харфух, Ульріх Маттес, Юліана Келер, Хайно Ферх, Крістіан Беркель, Маттіас Хабих, Томас Кречман, Міхаель Мендль


загрузка...