загрузка...


1969 рік. Життя Теда перетворилася на справжній кошмар після одного неприємного епізоду. Він доводиться братом всіма відомого Кеннеді, тому дана ситуація швидко поширилася на великі відстані і отримала глобальний суспільний резонанс. Саме в цьому році сталося те, що могло поставити велику жирну крапку в політичній діяльності чоловіка. Все почалося в той момент, коли компанія, що працює на президента, вирішила відправитися на відпочинок на невеликий острів, де вони хотіли відірватися по повній програмі. В один із днів відпочинку колеги вирішили влаштувати грандіозну вечірку.

Вночі секретарка вирішила з деяких причин піти додому в самому розпалі бурхливої вечірки. Тед помітив, що дівчина хоче додому, тому запропонував їй свою компанію в ролі водія. Чоловік сів за автомобіль, щоб підвезти секретарку додому. Однак, щоб вибратися з острова необхідно подолати якийсь міст, де відсутні перила. Саме це і стає причиною трагічних обставин. Сталося щось незрозуміле, тому головний герой ніяк не міг вплинути на ситуацію. Лімузин зірвався з мосту і стрімко почав рухатися до дна.

Теду вдалося вибратися з машини, а от пасажирка опинилася заблокованою в салоні, тому її чекала неминуча доля. І після цього у Теда виникли величезні проблеми. Фільм Чаппакуіддік (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джон Керран
В ролях: Кейт Мара, Кленсі Браун, Джейсон Кларк, Джим Гэффиган, Брюс Дерн, Ед Хелмс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress