Пославши випадково шефа, що порушила правила компанії, письменниця Лі Ізраель була звільнена. Немолода, самотня жінка, нікому не потрібна крім свого кота, виявилася без роботи і коштів. Увечері Лі вирушила на вечірку до свого агента, де зібралися діячі мистецтв. Ізраель пила і слухала про успіхи літераторів. Вона знала, що куди талановитіше їх, але далеко не так успішна. Марджері сказала, що її ідеї написання біографій не цікавлять читача. Йдучи з дому, повного снобів, Лі прихопила рулон туалетного паперу і чуже пальто. Побачивши, що кішка нічого не хоче їсти, героїня віднесла вихованця до ветеринара.

Але лікар відмовився оглядати тварину, поки Ізраель не оплатить колишні рахунки. Щоб отримати трохи грошей на оплату лікування, жінка намагалася продати книги. В магазині героїня побачила, що її твори ніхто не купує. Їй було потрібно заплатити і за житло. Опинившись у безвихідному становищі, Лі зважилася на Творчий обман. Фільм Чи зможете ви мене пробачити? (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Лі Ісраель заробляла на життя в 1970 — х і 80-х роках, як Кетрін Хепберн, Таллула Бенкхед, Есті Лаудер і журналіст Дороті Кілгаллен. Коли більше не може публікуватися, тому що йде не в ногу з поточними смаками, вона перетворює свою художню форму в обман, підбурюваний її вірним другом, Джеком.

Режисер: Маріель Хеллер
Актори: Мелісса МакКарті, Річард Е. Грант, Доллі Уеллс, Бен Фелкоун, Григорій Коростишевський

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress