Фільм Чудо на Гудзоні (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У 2009 році поблизу Нью-Йорка в повітрі несподівано стали розгортатися страшні події. Загорівся правий двигун пасажирського лайнера А 320, і літак почав стрімко падати на місто. Паніка, втрата орієнтації, нестямні крики знаходилися в цей момент в салоні літака людей — все це ще довго буде снитися капітану повітряного корабля — Чеслі Салленберг, якого в колі друзів звуть просто Саллі. Стрімко разворачивавшиеся події цього дня запросто могли стати справжньою трагедією.

Але Салії вдалося зібрати всі сили і мужність в кулак і посадити на води річки Гудзон гине літак. Завдяки його героїчним зусиллям були врятовані абсолютно всі пасажири, а це 155 осіб. Ті, що пережили цей жах люди називали своє спасіння справжнім дивом. Вони мало не на колінах дякували Саллі і другого пілота за свій порятунок. Незважаючи на це капітан виявляється відстороненим від своїх обов’язків. Страхова компанія починає розслідування його дій під час аварії. Американська система так влаштована: ніхто не поспішає визнавати тебе героєм, поки не доведено, що ти не злодій. Тепер судовій системі належить розібратися, чи дійсно капітан Саллі героїчно врятував 155 осіб або просте чудо допомогло йому виправити його ж власну помилку. Ситуація дуже неоднозначна. До пілотам пред’являються високі вимоги: вони повинні бути в чудовій фізичній формі, зобов’язані дотримуватися всіх правил і точно прораховувати ризики.

Чи виконав всі їхні Саллі? Поки одні вважають його героєм, інші впевнені, що капітан Салленберг піддав ризику більше сотні життів, невиправдано посадивши літак на холодні води Гудзона. Фільм Чудо на Гудзоні (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Клінт Іствуд
В ролях: Аарон Екхарт, Холт МакКеллані, Лора Лінні, Крістофер Бауер, Джефф Кобер, Сем Хантінгтон, Том Хенкс, Джеррі Феррара, Анна Ганн, Отем Ризер


загрузка...