В основу фільму «Далласський клуб покупців» лягла реальна історія. У 1985 році Рон Вудруф, проходячи обстеження після отриманої травми на службі, дізнається, що хворий на Снід. Лікарі дають йому не більше місяця. Але Рон не готовий змиритися з таким станом речей і вирішує не здаватися без бою. Він починає шукати інформацію про своє, тоді ще не настільки відомому захворюванні, приходячи до висновку, що отримав завдяки незліченним зв’язках з повіями. Друзі ж відвертаються від нього, вважаючи СНІД хворобою гомосексуалістів.

У лікарні Рон дізнається від доктора Ів Сакс про дослідження препарату для ВІЛ-інфікованих. Але від нього Вудруфу стає тільки гірше. Зневірившись знайти допомогу у США, герой відправляється в Мексику. Тут можна купити ліки, спрямовані на підтримання життя хворих на Снід. Фільм Далласський клуб покупців (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вони заборонені в Америці, але Рон починає займатися їх поставками, знайшовши безліч людей у себе на батьківщині, охочих купувати препарати для збереження власних життів. Так з’являється перший клуб покупців, згодом розрісся на територію більшої частини країни.

Режисер: Жан-Марк Валле
В ролях: Меттью Макконахі, Джаред Літо, Дженніфер Гарнер, Деніс О ‘ Хер, Стів Зан, Майкл О’ніл, Даллас Робертс, Гріффін Данн, Кевін О. Ранкін, Донна ДюПлантье

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress