Головний герой-дебошир на ім’я Чак з Байонни, штат Нью-Джерсі, який любить дівчат і битися. У дитинстві він був найжорстокішою дитиною, ніхто з дітей не хотів з ним зв’язуватися. Подорослішавши, він постійно з кимось бився, а також займався боксом. Відслуживши в армії, Чак хотів знайти звичайну роботу, яка б йому подобалося, але таку не знайшов і тому став працювати на мафію. Незабаром він усвідомив, що займається чимось неправильним, б’ючи тих, кого вкаже бос, і вирішив покінчити з цим і зайнятися старанно боксом.

Герой зміг стати професіоналом в боксі, але був у ньому оутсайдером. Як-то раз Чаку надійшла пропозиція битися на рингу з великим боксером Мохаммедом Алі. Герой погодився. Чи переможе боксер-оутсайдер кращого боксера світу? Адже всяке буває… Фільм Дебошир (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тут кожен учасник за своїм талановитий і десь навіть не поступається професіоналам. Багато з них так і закінчують своє життя на рингу. Але, нашому герою пощастило куди більше. Його помітив спочатку заїжджий комівояжер, який звів його зі знаменитим тренером.

Режисер: Кен Кушнер
Актори: Зак МакГовен, Емі Смарт, Джо Пантольяно, Терін Меннінг, Берт Янг, Артур Л. Бернштейн, Адам Фалькоф, Джейсон Джеймс Ріхтер, Тоні Дарроу, Ніколас М. Лоб

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress