Фільм Демон (2010) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Віра — дуже небезпечний злочинець, який тримає в страху жителів усього міста. Банда лиходія робить все те, що йому накаже Віра, а він дуже безжалісний, йому ніколи нікого не шкода. Мужичина небезпечний злочинець, за який досить давно почав своє полювання співробітник правоохоронних органів. Дев — детектив, безумно любить свою роботу. Герой борець за правду і справедливість, тому він відповідально ставиться до кожного завдання. Детектив збирається знайти безліч доказів про жахливу діяльності Вири і покарати його по заслугах.

Однак злочинець зовсім не любить, коли у нього на дорозі виявляються зайві люди, що заважають досягати поставлених цілей. Віра довго думав, на які точки натиснути співробітникові поліції, щоб він залишив його в спокої. І ось він вирішив почати діяти через його дружину. Банда Вири викрадає дружину детектива, і відвозять її в безпечне місце. Дев у свою чергу не збирається йти на поводу у злочинців, він буде діяти самостійно, вдаючись до ризикованих заходів. Фільм Демон (2010) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Поки головний герой буде займатися пошуками дружини, жінка змушена терпіти багато болю і страждання. Чи вийде у поліцейського покарати злочинця за свої протизаконні вчинки?

Режисер: Мані Ратнам
В ролях: Чийян Вікрам, Айшварія Рай Баччан, Прітхвірадж Сукумаран, Приямани, Прабху, Картік, Мунна, Джон Віджай, Ранджитха, Вайяпури


загрузка...