Головна героїня фільму переживає важкий період у своєму житті. Зовсім недавно дівчина пережила розлучення зі своїм чоловіком. Незабаром сталася катастрофа: померла її мама – найближча і найрідніша людина. Молода особа просто втратила сенс життя, почала вживати наркотики і скотилася до розгульного життя. За досить короткий проміжок часу Шеріл Стрейд втратила все і впала в глибоку депресію. Розуміючи, що втрачати вже нічого, Шер відправляється в небезпечну подорож. Вона збирається самотужки подолати складний маршрут, пройшовши пішки по гірській місцевості.

За весь час нелегкого походу на долю сироти випадають скрутні, а іноді і зовсім не переборні перешкоди, як морального, так і фізичного характеру. Долаючи одну трудність за одною, Шеріл усвідомлює, що її душа звільняється від тяжких кайданів печалі і незмірну туги. Вона розуміє, що її рюкзак – не сама непосильна ноша. Складніше нести в собі ту біль, яка наздогнала її серце і не хоче його залишати. Фільм Дика (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чи зуміє завжди сильна духом Шер Стрейд впоратися з гіркотою втрати? Чи зможе вона за час пішої мандрівки навчитися жити зі своїми спогадами? І знайде душевну гармонію і рівновагу?

Режисер: Жан-Марк Валле
В ролях: Різ Візерспун, Лора Дерн, Томас Садоски, Кін МакРей, Міхіл Хаушман, У. Ерл Браун, Габі Хоффман, Кевін О. Ранкін, Брайан Ван Холт, Кліфф Де Янг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress