Якщо говорити про видання газет і журналів, то Акіра Суей не найбільша зірка в Японії, але біографія цього редактора настільки драматична і цікава, що рано чи пізно повинна була опинитися в кіно. Це сталося в 2018-м. А до цього знаменитий журналіст, репортер, письменник, художник пройшов довгий-довгий шлях від хлопчика-сироти до головного редактора самого популярного в країні журналу для дорослої аудиторії. Дитинство хлопчика Акіри було досить непримітним і мізерним на помітні події, поки матуся юного хлопчини не закрутила бурхливий роман з сусідом. Коханці ніби втратили розум і всякий контроль, перетворили дні й ночі в нескінченний карнавал сексуального божевілля, щоб одного разу зробити фінальний символічний акт своєї всепоглинаючої любові.

Коханці відгородилися від осоружного світу, не розуміє їх бунтівних душ. Чоловік і жінка знайшли можливість закупити вибухівку, закрилися в квартирі і вчинили подвійне самогубство, підірвавши себе динамітом. Так хлопчик втратив матір і зрозумів, що цьому світі немає порядку і логіки, тому потрібно боротися за місце під сонцем щосили, рвати зубами, дряпати кігтями і домагатися поставленої мети, не дивлячись на будь-які перешкоди. Фільм Динамітні графіті (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Мета Суэя – індустрія розваг. Хлопець думає про це під час навчання в школі та університеті, продовжує міркувати, працюючи на фабриці, поки в одні прекрасний момент не кидає роботу, щоб слідувати мрії…

Режисер: Масанорі Томінага
Актори: Тасуку Емото, Ацуко Маеда, Токо Міура, Ютака Мацусіге, Матіко Оно, Дзюн Муракамі, Норіко Кідзіма

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress