Фільм Дівчина з Данії (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Талановита портретистка Герда Вегенер з Копенгагена займається написанням портретів місцевих жителів, і жадає підкорити високий світ мистецтва. Її благовірний чоловік Айнар присвятив життя малювання чудових пейзажів, і давно славиться своєю майстерністю. Одного разу дівчина попросила коханого їй позувати для чергового полотна, але образ вона вибрала досить незвичайний. Чоловік повинен був одягатися в жіноче вбрання і постати перед дружиною у вигляді прекрасної діви Лілі.

Він погоджується, і вже перша картина з його зображенням виробляє справжній фурор серед городян. Рудоволоса незнайомка з тонкою лебединою шиєю підкорила високопоставлену публіку, і картини Герди стали розкуповувати з блискавичною швидкістю. Фільм Дівчина з Данії (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

За своєю радістю знайденої популярності вона не помітила, як улюблений віддалився від неї і практично повністю взяв на себе жіночий образ, зважившись на операцію по зміні статі.

Режисер: Том Хупер
В ролях: Едді Редмейн, Алісія Вікандер, Маттіас Шонартс, Бен Уішоу, Ембер Херд, Себастьян Кох, Эмиральд Феннел, Адріан Шиллер, Генрі Петтігрю, Тусе Сильберг


загрузка...