Загострене почуття небувалої справедливості тяжіє над статтю і плоттю Вільяма Уілберфорса. Навколишні персони звикли до сміливих витівок потомственого лорда. Отримавши блискучу освіту, зухвалий праведник застосовує в судах законодавство для казуїстики. Використовуючи право в ім’я благодаті, світла особистість прославилася у відомих колах британського бомонду. В маєтку кузена Генрі відправляється захисник справедливості по бездоріжжю. Злива і грози не припиняються. Пронирливі міщани на полустанке б’ють нещадно загнану коня.

Вибилася з сил втомлена кобила лежить на боці, чекаючи смиренно своєї незавидної долі. Кучер невпинно лупить батогом жалюгідна тварина. За їздову конячку відважно заступився правозахисник, який вирішив засудити нелюда. Злякавшись каторги, дрібний торговець припинив знущання. Фільм Дивовижна легкість (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Перепочинок прихильно подіяла на клячу, яка зуміла піднятися з колін, щоб продовжити шлях. Просвітитель і правник використовує чинне британське законодавство, щоб скасувати рабовласницький лад.

Режисер: Майкл Аптед
В ролях: Йоан Гріффіт, Ромола Гарай, Бенедикт Камбербетч, Альберт Фінні, Майкл Гембон, Руфус Сьюелл, Н’дур, Кіран Хайндс, Тобі Джонс, Ніколас Фэррел

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress