Фільм Дивовижний світ Марвена (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Марк Хоганкамп в 2000 році став жертвою нападу п’ятірки людина. Вони жорстоко побили його, залишивши біля бару в Кінгстоні. Так він і залишився лежати там, впавши в безпам’ятство. Тільки через 9 років перебування в комі він виявив, що не здатний нічого згадати про те, щоб було в його минулого життя. Чоловік змушений був заново вчитися жити. Йому потрібно було освоїти майстерність пересування без допомоги сторонніх, письма і читання. Тільки завдяки спеціально розробленій програмі реабілітації, він зміг трохи відновитися. Великий внесок у це він вклав особисто, коли прийняв рішення створити на задньому дворі будинку новий світ. Марк зміг спорудити іграшки, які були частиною Марвенкола.

Це місто стало першим за величиною часів Другої світової війни. За допомогою ляльок, яким він привласнив обличчя своїх друзів, близьких, а також самого себе, Марк зміг потроху відновлюватися. Там же знайшлося місце для нападників, які не залишили йому можливості вціліти в той самий фатальний весняний день в 2000 році. Він вів епічні протистояння, фотографував ляльки. Знімки змогли реалістично відобразити все те, що колись він міг бачити.

Також його роботи були представлені на кращих фото-виставках, привертаючи до себе увагу всіх небайдужих до світу мистецтва. Фільм Дивовижний світ Марвена (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роберт Земекіс
Актори: Стів Карелл, Дайан Крюгер, Ейса Гонсалес, Леслі Манн, Шива Вільямс, Гвендолін Крісті, Меррітт Уівер, Жанель Моне


загрузка...