Фільм Дуель братів. Історія Adidas і Puma (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дії стрічки розгортаються в невеликому гігантському містечку, який у ході війни був розділений на два ворогуючих табори і подарував світу дві найвідоміші фірми, що займаються виробництвом взуття. Все починається в далекому 1920 році, коли держава переживала дуже скрутні часи. Два брата Аді і Руді вирішуються почати виробництво взуття у власному сараї. Матеріалами для створення стають клаптики військової форми, що залишилася у великій кількості. Вони роблять взуття на спеціальному верстаті, який вони самі і сконструювали.

Поступово їх продукція стає неймовірно популярною, зокрема після того, як в їх взуття виступає на міжнародних змаганнях молодий американський спортсмен, і здобуває перемогу. Цей момент стає знаменним в їх кар’єрі, правда, нацистам не подобається їхня ідея, зокрема з-за перемоги Штатів, і вони мають намір закрити виробництво. Повернуться на терені бізнесу, їм вдалося лише на початку 40-х років, але тоді їх вже буде розділяти занадто багато.

Кожен з персонажів наважитися створити власну компанію, навіть не здогадуючись, яким запаморочливим успіхом це для них обернеться. Фільм Дуель братів. Історія Adidas і Puma (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олівер Домменгет
В ролях: Jesse Albert, Флоріан Бартоломай, Надя Бекер, Henk Buchholz, Давид К. Буннерс, Мерл Колле, Alexander Cudreasov, Кен Дукен, Крістоф Гарайзен, Annina Hellenthal


загрузка...