загрузка...


Фільм «Дужчий» 2017 дивитися в хорошій якості, заснований на реальних подіях. Хто знає, які випробування уготовані людині, адже хвилину тому все могло бути добре, а зараз волею долі все може руйнуватися на очах. Джеффу Бауманн двадцять сім років, він дужий юнак який любить спорт, у нього є дівчина йому до пари, спортсменка, розумниця і красуня. Але під час Бостонського марафону, в якому брала участь кохана головного героя, а він сам був спостерігачем, пролунав потужний вибух.

Стався жахливий теракт, через якого молодий чоловік втратив обидві ноги. Він вижив лише через випадковість, йому допоміг звичайний перехожий. Покалічений чоловік допомагає в розслідуванні, і вчиться заново жити. Але не всі вірять в те, що Бауман є жертвою, громадськість звинувачує владу в постановці теракту, і намагається довести, що покалічена доля героя лише фарс, а ноги він втратив ще раніше і це ніяк не відноситься до вибуху.

Головного героя звинувачують у брехні, але пережив і не такі удари долі молодої людини це не лякає, він буде відстоювати своє чесне ім’я. Фільм Дужчий (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід Гордон Грін
Актори: Джейк Джилленхол, Тетяна Маслані, Міранда Річардсон, Рик Лейн, Нейт Річман, Ленні Кларк, Patty O’Neil, Кленсі Браун, Kate Fitzgerald, Денні МакКарті

загрузка...