Фільм Дві королеви (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Міжусобні війни в значній мірі послабили велику державу. Саме в цей непростий період, на трон зійшла юна Марія, якій було вкрай нелегко закономірно змінити своє життя. Світанок її правління — це роки протиборства з кровною родичкою Єлизаветою. Підступна жінка, будучи в замкненій вежі, примудрялася плести інтриги і здійснювати змови проти сестри. Одного разу, подібна зрада призвела до жорстокого протистояння одночасно кількох поколінь. Але «дві королеви», будучи одіозною і стійкою особистістю, гордо витримала і це випробування.

Завдяки своїм союзникам, дівчина зуміла зайняти належне місце в країні. Дані події докорінно вплинули на розвиток в історії. Після перемоги в нерівній бійні, її народ завмер в очікуванні справедливого правління і припинення довгих воєн. Але королеві довелося вкрай складно втілити в реальність всі задумані зміни. Недоброзичливці продовжували за спиною поширювати брехливі чутки і всіляко перегороджувати рішучі дії.

Дивіться онлайн, як напориста і цілеспрямована правителька не дасть спуску нікому, хто встане проти неї. Вона зуміє виправдати надії жителів, які її підтримували. Фільм Дві королеви (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джозі Рурк
В ролях: Джек Лауден, Гай Пірс, Марго Роббі, Девід Теннант, Сірша Ронан, Джемма Чан, Брендан Койл, Джо Елвін


загрузка...