Батлер Гейлз виріс на бавовняній плантації, господар якої був дуже жорстокою людиною. Сім’я Гейлз змушена була миритися з звичаями господаря. Батлер ніколи не вчився, але були люди, які вірили, що хлопець зможе досягти в житті. Ця віра давала хлопчикові силу миритися з неприємностями і бідами реальному житті. Нужда і голод доводять хлопця до злочину. Він розбиває вітрину і краде їжу, на чому трапляється. Батлер обіцяє все відшкодувати і просить взяти його на службу, так як єдине що він вміє робити добре – це працювати. Згодом навички Гейлза удосконалюються і нарешті, приходить той день, коли він входить в історію людства.

Тепер він дорослий чоловік, який має власну сім’ю, і яку треба якось утримувати. Батлер пробує влаштуватися на роботу в Білий дім. Після співбесіди його запрошують на посаду дворецького і пояснюють, що з цих пір він нічого не бачить і не чує. Дружина невимовно щаслива і горда за чоловіка. На святі в честь Гейлза чоловіка просять поділитися інтимними секретами і останніми плітками з Білого дому, але нікому не вдається нічого розвідати. Всі вважають, що Батлер дав обітницю мовчання. Фільм Дворецький (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

На очах дворецького змінюються влади, політичні погляди і тільки він як і раніше залишається на своєму місці і віддано займається своєю улюбленою роботою. Син Гейлза соромиться того, що батько прислуга, але йому пояснюють, що чорні слуги зіграли далеко не останню роль у США.

Режисер: Лі Деніелс
В ролях: Форест Уітакер, Опра Вінфрі, Кьюба Гудінг мл, Девід Ойелоуо, Терренс Ховард, Робін Вільямс, Лів Шрайбер, Алан Рікман, Джон Кьюсак, Девід Баннер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress