Ексцентрична письменниця Лора Альберт написала книгу від імені Джей Ті ЛеРоя. Автобіографія вигаданого персонажа з важкою долею, який змушений був бродяжити, займатися чоловічою проституцією і був залежний від наркотиків, захопила уяву читачів. Роман мав оглушливий успіх. Якийсь час Лора могла підтримувати містифікацію на належному рівні. Вона придумувала подробиці біографії Джей Ті, знайшла підходяще фото і навіть розмовляла по телефону від імені вигаданого героя з літературним агентом. Але прийшов час, коли було необхідно вивести автора гучного бестселера в люди. Одного разу в гості до письменниці заглянула Саванна Нуп, рідна сестра бойфренда Лори Альберт.

Андрогінна зовнішність дівчини наштовхнула письменницю на думку, що Саванна змогла б зіграти роль Джей Ті ЛеРоя. За допомогою перуки і темних окулярів невістка Лори перетворилася на нескладного підлітка, який, однак, швидко зачарував світську тусовку. Савані самій сподобалося проживати друге життя в образі підлітка-гомосексуаліста.

Але нешкідлива жарт загрожувала обернутися літературним скандалом, коли французький режисер запропонував ЛеРою екранізувати його роман. Фільм Джеремая Термінатор ЛеРой (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джастін Келлі
Актори: Крістен Стюарт, Дайан Крюгер, Лора Дерн, Джим Стерджесс, Кортні Лав, Келвін Харрісон, Стелла Максвелл, Андрес Кольантес, Джеймс Джаггер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress