Фільм Едді «Орел» (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У головного героя представленого біографічного, пригодницького фільму, наповненого гумористичними сюжетами Едді «Орел», є заповітна мрія, він хоче потрапити на зимові Олімпійські ігри. Хлопець займається стрибками з трампліну, тому отримав прізвисько «Орел». Британець всіляко готується до змагань, тренується в екстремальних умовах, але поки що його зусилля не приносять бажаного результату. Едді постійно висуває свою кандидатуру на участь, але для цього необхідно перемогти в місцевих змаганнях. Хлопець не соромиться виходити на трамплін, і вже завоював приз глядацьких симпатій, адже завжди займає останнє місце в турнірній таблиці.

Невдачі не зупиняють головного героя картини, він продовжує удосконалювати свою техніку. Деколи його божевільні тренування закінчуються тяжкими травмами, але впавши, він знову піднімається і починає все спочатку. Його прагненню до виконання своєї мрії можна тільки позаздрити, адже така цілеспрямованість зустрічається дуже рідко серед людей.

Дивлячись цю комедійну картину, ми можемо тільки побажати головному герою терпіння і витривалості, і може, коли-то він доб’ється свого. Фільм Едді «Орел» (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Декстер Флетчер
В ролях: Тому Костильо, Джо Хартлі, Кіт Аллен, Дікон Толсон, Jack Costello, Терон Еджертон, Марк Бентон, Тім Макіннерні, Едвін Ендре, Медс Сьегард Петтерсен


загрузка...