Ще в дитинстві Родріго замислювався про славу музиканта і тієї радості, яку він міг би принести людям своїм талантом. Весь вільний час хлопчик присвячував співу і танців, він писав вірші і вчився виступу перед публікою, але в підлітковому віці зіткнувся з нерозумінням однолітків. Не опустивши руки перед мрією, Родріго продовжив займатися улюбленою справою, щоб піти по стопах батька і стати одним з найзнаменитіших виконавців Аргентини. Юнак випустив кілька пісень і запропонував їх місцевої радіостанції, поклавши початок успіху.

Тепер його знала вся країна, і незліченні гастролі нітрохи не втомлювали Ель Потро. Він відчував себе щасливим рівно до того часу, поки від смертельної хвороби не помер найдорожчий йому чоловік. Музикант усвідомив, що гроші і популярність безсилі проти долі. Так і не впоравшись з втратою, він перестав виступати і пристрастився до алкоголю.

Народжений любити, він був самотній, і як ніколи потребував музики, що допомогла б йому знайти вірне рішення всіх проблем. Фільм Ель Потро, народжений любити (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лорена Муньос
Актори: Даніель Араос, Veronica Calvo, Дієго Кремонесі, Фернан Мірас, Флоренція Пенья

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress