Фільм Еверест (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В основу фільму закладені події, що відбулися в реальному житті. Група енергійних альпіністів, які мають різний досвід сходження на непереборні висоти, об’єдналася для однієї мети. Вони збиралися підкорити найвищу гірську точку на планеті, де температурні показники опускалися до мінус сорок і об’єм кисню становив шістдесят відсотків. В принципі, тіло людини повільно починає згасати, піднімаючись на таку величезну висоту. Головним було встигнути дійти до вершини, а потім, повернутися в чітко встановлений час. Ніякої підйом не може пройти без явних труднощів і непередбачених інцидентів.

Герої були готові до всього, але вони не передбачили чогось страшнішого. Почався буран, який лише збільшувався, а на допомогу і не варто розраховувати… Роб, Бек, Даг, Скотт і інші хлопці змогли дійти до заповітної мети і подолати всі перешкоди. Але тут вони потрапили у снігову пастку, і виходу не було. Кожного з хлопців чекали вдома, були плани і незавершені справи, тому, що смерть не була частиною майбутнього.

Зібравши всю волю, долаючи природні сили, хлопці боролися до самого кінця. Вони йшли вперед і допомагали один одному зберегти життя. Фільм Еверест (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бальтасар Кормакур
В ролях: Джейсон Кларк, Джош Бролін, Джейк Джілленхол, Сем Уортінгтон, Джон Хоукс, Майкл Келлі, Інгвар Еггерт Сигюрдссон, Кіра Найтлі, Емілі Уотсон, Робін Райт


загрузка...