Фільм Фаворитка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


При владі знаходиться Анна, остання монархиня з усієї численної і знаменитої династії Стюартів. За час свого правління, Ганна зуміла домогтися для держави величезної кількості важливих і вагомих здобутків. Найзначнішим, мабуть, вважається розширення територій завдяки Шотландії, Уельсу та Ірландії. І тільки завдяки Ганні Англія стала називатися Великобританією. Така активна життєва позиція і владна діяльність Анни серйозно спантеличувала всіх правителів держав, які знаходилися по сусідству.

Саме тому хороші відносини між Францією і Англією стали розпалюватися, а потім і зовсім зіпсувалися. Багато хто говорив, що цей конфлікт виник виключно на політичному ґрунті. Але ходило багато пліток і чуток про те, що насправді справи йдуть зовсім інакше, і в цій справі набагато більше підводних каменів, ніж може здатися на перший погляд. Фільм Фаворитка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

І нехай Ганна відмінно стояла біля керма управління і виважено приймала всі рішення, в особистому житті вона не могла похвалитися такою розбірливістю і постійністю. Ходило безліч розмов про її нескінченні романи з представниками аристократії.

Режисер: Йоргос Лантимос
Актори: Олівія Колман, Рейчел Вайс, Емма Делвс, Фей Дейвней, Емма Стоун, Пол Суейн, Дженіфер LillyRose


загрузка...