Людство ніколи не повинно забувати своє минуле. Особливо це стосується періоду Другої Світової війни, коли було здійснено величезну кількість помилок, які призвели до негативних наслідків. Якщо в якийсь момент людство стане забувати про жахливі дійствах цієї війни, то воно виявиться приречене на повторення фатальних помилок. Головний герой на ім’я Франсиско народився в двадцятих роках минулого століття. З самого народження він дуже хотів стати фотографом, саме тому поступово головний герой перетворював своє захоплення на професію. Він дійсно став справжнім професійним фотографом, який, в прямому сенсі цього слова, жив своєю діяльністю.

Його життя виявилося ще тим випробуванням. Коли хлопцю виповнився двадцять один рік, то він потрапив у трудовий табір, який був створений фашистами. Він опинився в таких жорстоких умовах, які могли б зламати кожну людину, проте Франсиско виявився не таким слабким. Навіть, перебуваючи в таборі, він продовжував знімати на плівку все те, що відбувалося з в’язнями в цьому таборі. Ці знімки стали доказом злочинів переслідувачів фашизму.

Вони повністю підтримували політику Гітлера, тому жорстоким чином ставилися до всіх в’язням. Деякі з них не могли прожити і тижні в таких нелюдських умовах. Фільм Фотограф з Маутхаузена (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Мар Таргарона
Актори: Маріо Касас, Ріхард ван Вайден, Ален Ернандес, Adrià Salazar, Едуард Бух

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress