загрузка...


Френк Сінатра не народився знаменитістю і затребуваним не став в музичному середовищі за помахом чарівництва. Він був звичайною людиною, що володіє музичним талантом, для розвитку якого багато зусиль знадобилося і терпіння. Досягнувши великої популярності, він став улюбленцем величезної кількості захоплених прихильниць, які мріють отримати увагу чарівного, красивого чоловіка. Однак образ самовпевненого, неприступного холостяка був оманливим, насправді знаменитий виконавець, оточений армією шанувальниць, потребував в цьому, щире і тепле почуття.

Доля зіштовхнула його одного разу на знімальному майданчику з голлівудською кінозіркою Авою Гарднер, що вразила співака своєю неймовірною красою і непідробною жіночністю. Завидний американський холостяк миттєво закохався, втративши самовладання. Він вирішив, що чарівна красуня призначена йому долею і подарує можливість побудувати щасливе спільне майбутнє. Фільм Френк і Ава (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Між ними зав’язалися бурхливі романтичні взаємини, що супроводжуються періодичними скандалами, що змінюються жарким примиренням. Проте зоряна подружня пара проіснувала недовго, повернувшись до колишнього життя.

Режисер: Майкл Обловітц
В ролях: Ріко Симоніні, Емілі Алісія Лоу, Гаррі Дін Стентон, Лукас Хаас, Ерік Робертс, Майкл Алаймо, Робін Аркури, Бренду Ніколь Уолш, Люк Остін, Stephanie Carolina Aviles

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress