загрузка...


Тед неймовірно красивий, перед ним не в змозі встояти не одна представниця прекрасної статі. Ліз не стала винятком. Перше побачення закінчилося запаморочливої ночі, що заклала початок серйозним відносинам. Молоді люди намагалися проводити разом більше часу, відвідували цікаві заклади і гуляли парками. Але в один момент, життя головної героїні фільму «Гарний, поганий, злий», кардинально змінюється. Тед був заарештований за звинуваченням у тортурах і вбивствах жінок. Тепер Ліз перебуває в стані цілковитого шоку, вона не може повірити, що цей освічений, романтичний і добрий чоловік міг робити такі жахливі вчинки.

Подивившись повний фільм онлайн, глядачі зможуть спочатку зануритися в атмосферу безмежного щастя дівчини, а потім разом з нею скотитися в яму відчаю. Чи зможе героїня змиритися з тим, що її коханий-жорстокий вбивця або ж вживе заходів, спрямованих на розгадку таємниці, адже є ж шанс, що хлопця просто підставили.

Змученій жінці доведеться зіткнутися з масою загадок і знайти рішення, яке зможе пролити світло на цю непросту ситуацію. Любляче серце не можна обдурити. Фільм Гарний, поганий, злий (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джо Берлінгер
Актори: Зак Ефрон, Лілі Коллінз, Хейлі Джоел Осмент, Кая Скоделаріо, Джон Малкович, Джим Парсонс, Джеффрі Донован, Анджела Сарафян

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress