Багато чудових режисерів випустив у світ Голлівуд. Але не у всіх цих відомих і легендарних режисерів життя склалося. Є серед цих талановитих особистостей ті, у яких в житті не все просто і чудово. Одним з таких Голлівудських режисерів є Квентін. Документальна кінострічка Голлівудський гей-тато онлайн розповідає про життя цього висококласного і знаменитого режисера. Одного разу Квентіну приходить думка, що життя його проходить без особливої радості, незважаючи на те, що він завоював владу і повагу. незважаючи на те, що у нього є все, все ж йому не вистачає одного – дітей.

2015 році Квентін вирішив змінити своє життя. Йому раптом захотілося, щоб в його будинку лунав дитячий сміх, щоб він міг піклуватися про кого-то, який потім назве його улюбленим татом. Але це питання він не може вирішити сам і тому йому нічого не залишалося, як звернутися за допомогою до сурогатної матері. Фільм Голлівудський гей-тато (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він знаходить жінку, яка обіцяє виносити йому малюка. Цим малюком виявляється чудовий син. Фільм описує історію з життя режисера до і після народження його сина.

Режисер: Френк Хоулі, Квентін Лі, Дерік Лу
Актори: Елізабет Санг, Терін Лук, Джейсон Дж. Тобін, Квентін Лі, Кенді Чунг, Джеррі Ернандес, А.П. Гонзалез, Кевін Хюї, Мішель Тобін, Кеннет Бі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress