Навіщо придумувати, поруч неймовірна правда. Фільм розповість історію про процес злому Енігми в 40-е роки минулого століття. Алан Тьюринг був запрошений британською розвідкою, він повинен був виконати важливу місію. Німецька шифрувальна машина робила прочитання перехоплених послань фашистів неможливим. Будь шифр можна зламати, це питання часу і умінь. Наш хлопець – геніальний математик і логік, він мислить нестандартно. Чи вистачить науки, щоб перевершити код? Реальне і захоплюючі розповідь представлено увазі публіки. Головний герой роки витратив на завдання з розшифровки, підсумком стане перемога, випадкова удача, яка все вирішила.

Картина заснована на подіях, що відбулися в минулому столітті, характер Тьюринга зображена точно і достовірно. Талановита людина не може бути прозорою або ж прозаїчною особистістю. У Алана важкий характер, є секрети. Він зустрічає дивовижну дівчину Джоан Кларк, вона стає частиною команди. Між ними непрості відносини, у геніїв завжди так. У групі інші вчені, шахісти, різнобічні люди, одна задача об’єднує їх.

Кінострічка повідає про роки після війни, ми побачимо продовження життєвої історії. У зломщика Енігми складне життя і трагічна доля, глядачі дізнаються це. Фільм Гра на імітацію (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Мортен Тильдум
В ролях: Бенедикт Камбербетч, Кіра Найтлі, Меттью Гуд, Рорі Кіннер, Аллен Ліч, Меттью Бірд, Чарльз Денс, Марк Стронг, Джеймс Норткот, Том Гудман-Хілл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress