Фільм Гра на зниження (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Світовий раптовий фінансова криза 2008-го року для багатьох виявився прозрінням, впавши немов сніг на голову, і віднявши кошти до середнього існування. Всю світову фінансову сферу лихоманило і трясло в судомах. Світила банківської думки, і економісти та уряди країн виявилися не у справ, втрачаючи величезні суми грошей, що можна порівняти з бюджетом країни. Але аж ніяк не у всіх справи йшли погано. Так, четверо аналітиків, володіючи даром і нюхом на проблеми, незалежно один від одного, змогли вчасно звернути погляд на цінні папери – фікцію, неподкрепленную реальними коштами.

Зацікавившись цими оборотками, вони змогли прорахувати, що реальні боргові зобов’язання за даними ф’ючерсах в сотні тисяч разів перевищують їх реальну платіжну спроможність. А значити краху фінансової піраміди не уникнути в найближчому майбутньому. І замість того, щоб зважитися на відчайдушні заходи щодо термінової стабілізації ринку, аналітики самі того знехотя, стали поступово наживатися на невідворотне лихо світової економіки.

І вже через рік змогли залишити далеко позаду найбільших акул Волл-Стритт, і навіть уряд цілої країни, заробивши великі гроші на крах фінансової системи. Фільм Гра на зниження (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Адам МакКей
В ролях: Крістіан Бейл, Стів Карелл, Райан Гослінг, Бред Пітт, Мелісса Лео, Хамиш Лінклейтер, Джон Магаро, Рейф Сполл, Джеремі Стронг, Маріса Томей


загрузка...