загрузка...


Відомий американський кінорежисер Джеймс Гартнер зняв цікаву, захоплюючу стрічку в жанрі спортивна драма, комедія. Це затребуваний у широкого глядача коктейль з різних емоцій, у даному випадку джерелом яких є спорт. Складова успіху в спортивних досягненнях – ця тема завжди цікава не тільки для фанатів того чи іншого виду спорту, але і для простого глядача. Що потрібно для перемоги? Професіоналізм і талант тренера, перспективні гравці, злагоджена гра в команді, де від кожного залежить загальний успіх. І неважливо, якого кольору шкіра у гравців, якщо вони грають краще за всіх.

А саме такою була гра студентської команди з баскетболу. Тренер Дон Хэскинс родом з Техасу, він вирішив ризикнути, піти наперекір громадській думці і зібрати команду з виключно чорношкірих гравців. Нововведення викликало суспільний резонанс, лунали різкі протести, багато негативу, але й досить позитивних коментарів задуму Хэскинса. Хтось вірив в успіх, хтось вважав, що команді та її гравцям буде подвійно важко працювати в умовах сумнівів і критики.

Як би там не було, що б не говорили недоброзичливці, команда Джона Хэскинса перемогла в національному чемпіонаті… Фільм Гра за чужими правилами (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеймс Гартнер
В ролях: Джош Лукас, Дерек Люк, Остін Ніколс, Джон Войт, Івен Джонс, Шин А. С. Керр, Альфонсо Маколі, Мехкад Брукс, Сем Джонс III, Дэмейн Редкліфф

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress