Грейсі і Джонні брат і сестра, вони з раннього дитинства завжди ладнали один з одним. Хлопець завжди займався футболом, він шалено любив цей вид спорту. Грейсі постійно бігала хвостиком за своїм братом і дивилася за кожною грою, мріючи теж навчитися майстерності. Незважаючи на те, що ця гра зовсім не жіноча головна героїня стала як можна частіше тренуватися і навчатися різним прийомам. Одного разу ситуація розгортається з несподіваного боку, молодий хлопець вмирає, що страшенно засмучує його сестру.

Але дівчина швидко взяла себе в руки і домоглася місця в одній футбольній команді, де грав її загиблий брат. Дівчина вирішила для себе, що доб’ється неймовірного успіху в пам’ять про свого улюбленого брата. Фільм Грейсі (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Спершу до неї ставилися з насмішкою, що, мовляв, дівчина в команді це смішно і принизливо, але незабаром все кардинально зміниться. Головна героїня дуже швидко заслужить повагу з боку своїх колег, суддів, критиків і вболівальників.

Режисер: Девіс Гуггенхайм
В ролях: Джессі Соффер, Крістофер Шанд, Карлі Шредер, Карл Джіроламо, Василиос

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress