Фільм Гуморист (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події розгортаються навколо молодого хлопця на ім’я Борис Аркадьєв. З молодих років він почав цікавитися гумористичними програмами, та й сам зрідка жартував в компанії друзів і знайомих. Коли він створював власне гумористичне шоу, показуючи його родичам, то рідні запевняли його у справжній талант. Тому, одного разу послухавши поради родичів, Борис вирішив спробувати себе на великій сцені зі своїм сценарієм. Як не дивно перша зустріч чоловіка з публікою пройшла на високому рівні, його швидко сприйняли глядачі і вимагають подальших виступів. З того часу, Аркадьев кожен раз виступав перед обожнюваними фанатами його творчості.

Організатори шоу були задоволені юним гумористом, от тільки він сам не дуже був у захваті від своєї творчості. З кожним днем Борису здавалося, що він абсолютно не знає як це смішно жартувати. І хоч оточуючі намагалися переконати героя, але їм це не вдавалося. Депресія все більше затуманювала думки гумориста, що призвело його до нескінченного зневіри.

Він щодня переглядав свої виступи, записані на кіноплівки, після чого аналізував свої жарти і робив неймовірні запеклі висновки своєї творчості. Фільм Гуморист (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Михайло Ідов
Актори: Олексій Агранович, Юрій Колокольников, Аліса Хазанова, Павло Ільїн, Артем Волобуєв, Поліна Ауг, Семен Штейнберг, Вільма Кутавичюте, Ольга Дібцева, Даніель Шифрін


загрузка...