загрузка...


Іп Ман іммігрант з Гонконгу і коли він прибув в Сіетл, то планував відкрити тут школу бойових мистецтв і ні краплі не сумнівався в її успіху. Серед молодого покоління зростала увага до такого виду спорту і це було завдяки Брюсу Лі. І Іп Ман розумів, що на цьому можна було заробляти великі гроші. Тільки сам же боєць хотів обзавестися таким видом бізнесу не для того, щоб розбагатіти. Йому хотілося передати молоді всі навички і знання, які у нього були. Але коли про це дізнався один власник магазину, то був категорично проти появи такого воїна. Ще більше він розлютився через те, що його син став ходити на заняття до героя кінострічки.

Коли хлопець отримав деякі знання рукопашного бою, то визнав їх достатніми для того, щоб вийти проти місцевої банди головорізів. В результаті цього молода людина загинула і батько не зміг змиритися з такою втратою. Він вважав у всьому винуватим Мана і вирішив будь — що помститися йому. Тепер йому належить виступити у вирішальній сутичці і шляху назад немає. Фільм Іп Ман 4 (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він навіть не думав про те, щоб покинути небезпечне місто і готовий був прийняти кинутий йому виклик. І для того, щоб здобути перемогу, боєць починає багато тренуватися.

Режисер: Вілсон Іп
Актори: Донні Йен, Денні Чан, У Юе, Скотт Едкінс, Ванесс У, Джим Лю, Девід Джонсон Вуд, Grace Englert, Нэйтан Хед, Адріан Вілер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress