Фільм Ірландець (2010) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет кінофільму повідає нам історію про відому кримінальну особу на ім’я Денні Грін. Цей чоловік зумів побудувати велику мафію завдяки умінню керувати, дотримувати принципи, будувати амбіції і в потрібний момент проявляти жорстокість, яка є необхідністю в кримінальному світі фільму «Ірландець». Головний герой не був просто вбивцею, що йдуть до успіху з допомогою зброї – він надходив значно розумніші, щоб залишатися на свободі, але в той же уваги з боку. Саме Грін у сімдесятих роках минулого століття став найбільшим мафіозі.

А в той час активно йшла війна в кримінальному світі, яка часто зачіпала навіть тих людей, які не мав ніякого відношення до злочинності. Мова йде не просто про дрібних перестрілках, а про самих справжніх війнах, з-за яких структура американської злочинності серйозно змінилася. Люди в злочинному світі, мають високий авторитет, робили все можливе, щоб бути на чолі криміналу – вони готові були вбивати, чимось жертвувати.

Іншими словами, кожна мафія рухалася до мети з допомогою своїх методів. В результаті хтось перемагав, хтось програвав, але між організаціями ніколи не було перемир’я. Фільм Ірландець (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джонатан Хенслі
В ролях: Рей Стівенсон, Вінсент Д’онофріо, Вел Кілмер, Крістофер Уокен, Лінда Карделлини, Роберт Дави, Финола Фленаган, Вінні Джонс, Лаура Ремсі, Боб Гантон


загрузка...