У центрі сюжету біографічної історії «Ірландець», мова йде про одного відомого мафіозі і найманого вбивцю, Френка Ширане, який на смертному одрі вирішує висповідатися про своє кримінальне минуле, не приховуючи від слухача ні чого, щоб дискредитувало його або його колишніх приятелів по злочинному співтовариству. Френк, абсолютно спокійно зізнається, що на його рахунку, не один десяток загублених душ, яких він убивав без докорів совісті, виконуючи завдання своїх замовників. Це були різні люди, і відомі політичні лідери, які вирішили перейти дорогу злочинному співтовариству.

Прості злочинці, що посміли протиставити себе мафіозним кланам. Але найбільше, Ірландець прославився тим, що він брав безпосередню участь у зникненні Джиммі Хофа, у середині сімдесятих, найвідомішим профспілковим діячем Америки. З тих пір пройшло багато років, і ось тепер чоловік, поступово відкриває для відданого слухача, всю таємницю своєї бурхливої юності та зрілої життя, і йому, в принципі не шкода прожитих років, враховуючи його життєвий шлях. Тим більше, він зростав у простій родині робітників, де у нього не було навіть натяку на зміни свого статусу. Герой ні коли не відрізнявся зразковою і уживчивым характером серед однолітків, хоча ще в школі, він виділявся кмітливістю і оригінальністю мислення, які не раз виручали героя з досить непередбачуваних ситуацій.

Одного разу йому в голову прийшла чудова ідея провести неймовірну аферу, з допомогою якої він сподівався поправити своє матеріальне становище. Фільм Ірландець (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Мартін Скорсезе
В ролях: Аль Пачіно, Роберт Де Ніро, Джессі Племонс, Джо Пеші, Боббі Каннавале, Ганна Пэкуин

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress